0

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Geri Dön
kurumsal web tasarım
responsive web tasarım
mobil web sitesi

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Pithana Internet Teknolojileri, kendi bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirdiği PithanaMKP® yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir IYS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için PithanaMKP® kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar.

Pithana Internet Teknolojileri, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.

Kurumsal Çözümler