0

Yüksek Kazançlı Bayilik Modeli

Bandırma Web Tasarım, Çorum Web Tasarım

Geri Dön

Bayilik isteği bir miktar yatırım, reklam ve pazarlama gideri gerektirir. Bunun karşılığında yüksek kar oranlarıyla çalışır ve yüksek kazançlar elde edersiniz.

Bu doğrultuda yüksek kazançlı bayilik modelimiz sayesinde sizlerin büyümesi için gerekli olan her şeyi yapıyoruz. Size kalan sadece bölgenizde maksimum satışı yapıp kazancınızı yükseltmek oluyor.

Neden bayi olmalısınız?

Bayilik, dağıtıcılık, distribütörlük, iş ortaklığı... her nasıl adlandırılırsa... temelde aynı kavramlar ve iş süreçlerinde uzmanlaşma ihtiyacından doğmuştur. Bazı şirketler üretimde uzmanlaşmıştır, bazıları pazarlama ve satışta uzmandır. Bu noktada farklı uzmanlıkların bir araya gelip sinerji yaratması en doğal süreçtir.

Biz uzman olduğumuz web sayfası üretimi konusunda çalışırken; siz de uzman olduğunuz satış konusunda bölgenizde yüksek bir performans sergileyerek yüksek kazançlı bayilik modelimiz sayesinde yüksek karlar elde edebilmek için hemen bayi olmalısınız.

Bayilik sistemimiz nasıl çalışıyor?

Bayiliklerimiz Bölge Bayi, Bayi ve Satış Noktası olarak üçe ayrılır. Her biri farklı kar oranları ile çalışır. Bayi olmayı arzuladığınız il(ler)de satış faaliyetlerini siz yürütürsünüz. Siz veya müşteriniz siparişini bize bildirir. Sayfa kurulumu en kısa zamanda tamamlanır, faturası size gelir. Pithana İnternet Teknolojileri belirlenen il(ler)de üreticiye direkt satış yapmamayı garanti eder, ancak karşılığında da kota belirler ve bayilerin hedeflenen satış cirosuna ulaşmasını bekler. Sözleşme süreleri sonunda (genellikle 1 yıllık yapılır) karşılıklı değerlendirmeler yapılır ve duruma göre devam edip etmeme konusunda karşılıklı mutabakata varılır.

Bayi olabilmek için temel gerekler nelerdir?

Web Tasarım, İnternet Hizmetleri ve Bilişim sektöründe tecrübeli olan kişi ve kurumlar.

Banka teminatı veya herhangi bir teminat verebilmek(Açık hesap çalışabilmek adına).

En önemlisi istekli ve yüksek motivasyonlu olmak.

Bayiliğin faydaları nelerdir?

Küçük sermaye ile yüksek bir kazanç potansiyeli.

Pazarı hazır olan ürünleri, potansiyel müşterilere tanıtarak kazanç fırsatı,

Üretim, Tasarım ve sürdürülebilir tedarik gibi riskli süreçleri başkasına bırakmak,

Sertifikasyon, Tasarım personeli, Makine ve bunların bakım onarımı, üretim maliyetleri gibi kavramlarla ilgilenmemek.

Sizi nasıl ve ne ölçüde destekleyeceğiz?

Sizi ve müşterinizi teknik anlamda, ürün kullanımı v.b. konularda destekleriz.

Büyük projeler için alınan randevulara sizinle birlikte iştirak ederiz.

Ürün danışmanlarımız size ürünlerimizin nasıl kullanılacağını uygulamalı olarak gösterir.

Ofisimizde düzenlenecek olan bayi eğitimlerine katılabilirsiniz.

Bayilik komisyon oranları?

Sistemlerinin güvenirliğini ve destek kalitesini ispatlamış olan firmalar,iş ortaklığı modellerimiz ile %25-%50 arası bayilik komisyon oranlarında karlı ticaret yapabilir,kurumsal destek hizmetlerini alabilirler.

Silver Bayi İskonto Oranı : % 25
Gold Bayi İskonto Oranı : % 35
Platinum Bayi İskonto Oranı : % 50

Nasıl başvuru yapacaksınız?

Dilerseniz www.pithana.net adresinden bayilik başvurunda bulunabilir veya dilerseniz info@pithana.net adresinden e-posta ile bayilik talebinde bulunabilirsiniz. E-Postanızda Firma profilinizi/özgeçmişinizi, Satış hedeflenen iller ve satış ekibiniz hakkında bilgilere yer vermeniz sizi tanıyabilmemiz için önemlidir. Lütfen E-Postanızı hazırlarken yukarıdaki bilgilere dikkat ediniz.

Ayrıca 0364 214 5 378 no’lu Pithana destek hattı hafta içi 09:00 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında telefon ile satış birimimizden bayilik konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz. Gelen bilgileriniz doğrultusunda Değerlendirme yapıp size en kısa sürede (en çok 2 gün ) olumlu/olumsuz geri bildirimde bulunuruz.

Bayilik Başvuru Formu

Bandırma Web Tasarım, Çorum Web Tasarım